Hemma hos mig!

Älskade hem by emmas vintage

Är ni nyfikna på hur jag bor? I så fall kan ni kvista och köpa nya numret av Älskade hem. Där finns nämligen ett stort reportage från min och Johns lägenhet i Gamla Midsommarkransen.
Bilderna i tidningen är tagna av den skickliga Jessica Silversaga.

Älskade hem inredning by emmas vintage

älskade hem by emmas vintage

sovrum by emmas vintage

Liked it? Take a second to support emmasundh on Patreon!
Become a patron at Patreon!

Loading Likes...

Detta inlägg har 6 kommentarer

  1. Maja

    Åh, så fantastiskt fint. Måste helt klart köpa tidningen och idag har jag förbokat vintageparty också. Ser jättemycket fram emot den!!
    Och hade jag haft ett kreativt yrke så hade jag skickat ansökan till vintagefabriken på momangen! Vore nästan kanske värt att sadla om. 😛
    Tack för en fantastisk blogg!

  2. Cissi Par

    Åh, ditt hus får mig verkligen att drömma om framtiden och längta efter att få köpa en egen liten lya att inreda precis som man vill..

  3. Sarah - Har ni te?

    Vad roligt! Köper sällan tidningar, men detta måste spanas in! Bilden på dig på köksbänken ser ju väldigt tjusig ut.

  4. Emily Dahl

    Så himla fina bilder av ditt avundsvärda hem. And you look stunning as always. ;*

Lämna ett svar