Välkommen hit, till min alldeles egen portal, emmasundh.com.
Det känns så pirrigt, som sockerdricka som rinner genom kroppen, och jag är så otroligt taggad att driva emmasvintage, göra klart min bok (klockan 12.00 i dag avslöjar jag mer om den) och påbörja tusen nya projekt.
Att starta upp den här emmasundh.com är som att flytta in i en ny lägenhet. Man flyttar in, möblerar om, fixar och pular, känner in och njuter. Lite så är det just nu. Det kommer bli så fint. Och det kommer bli 100% jag. Lika mycket hängivet bloggande och lika mycket pepp och pompom.
Skepp å hoj kära sailors, nu kör vi!
Och till sist ett stort tack till min syster Ellen som har peppat, kommit med sin superexpertis och hjälpt mig att starta upp emmasundh.com
Loading Likes...
hejregina
30 okt 2012Ja, men vad kul! Grattis 🙂
Stella
30 okt 2012Kul! Eget är härligt! Ser fram emot boken!!
Fru Silver
30 okt 2012Grattis Emma! 🙂 Ser underbart pastelligt och fint ut! Hoppas att du har en fin fin dag!
Lisa
30 okt 2012Heja!! Här trivdes man ju direkt. Jättefint!
tuzzan
30 okt 2012Grattis till frilans, älskar din blogg 🙂
Julia
30 okt 2012Åh vad kul! Snajsig sida du har fixat! 🙂
admin
30 okt 2012Tackartackar =)
Petite Caja
30 okt 2012Vad spännande! Lycka till 😀
Helly
30 okt 2012Ett stort grattis och lycka till! Det kommer gå super!
Sarah - Har ni te?
30 okt 2012Grattis! Och riktigt fint ser det redan ut att vara, skönt att kunna bestämma helt själv hur det ska se ut.
Catharina
30 okt 2012Oi, jätte kul! Grattis och lycka till! 🙂
Chrillekrut
30 okt 2012Sååå bra!
Sååå rätt!
M.
30 okt 2012åh, det ble så fint! gratulerer!
Sara
30 okt 2012Grattis! Det här känns bra. Kram från trogen läsare
Sanna
31 okt 2012Grattis, vad kul! Ända sedan min praktik hos dig på Glamour har jag tänkt att du är som klippt och skuren för att driva eget 🙂
admin
31 okt 2012Sanna, min underbara praktikant! Vad gör du nu för tiden? Och vad gullig du är. Kramar i massor.